+420 739 021 789 paxi@paxi.cz

Značky

Faro Barcelona

Historie společnosti FARO BARCELONA sahá až do roku 1945. Disponuje širokým portfoliem produktů od dekorativních, architektonických a venkovních svítidel až po ventilátory. Návrhy osvětlení jsou originální a svým prvotřídním propracováním poskytují přidanou hodnotu jak tvůrcům, tak v prostředí, ve kterém jsou využity. Je velmi lehké designu produktů FARO podlehnout.

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je výhradním distributorem společnosti FARO BARCELONA pro Českou a Slovenskou republiku.

 

Dalber

Španělská společnost DALBER, s.l. se již od roku 1988 zaměřuje svými produkty z řad osvětlení na svět dětí. Klade velký důraz na bezpečnost osvětlení, proto všechna svítidla před uvedením na trh prochází bezpečnostními testy v souladu s normami EU. Dalber doporučuje používat do svého osvětlení LED žárovky, které jsou bezpečnější, mají nižší spotřebu elektrické energie a jsou tak šetrnější k životnímu prostředí.

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je výhradním distributorem společnosti DALBER pro Českou a Slovenskou republiku.

Zambelis

Řecká společnost ZAMBELIS LIGHTS se zabývá výrobou vysoce kvalitních osvětlení interiérů i exteriérů s inovativními návrhy a specializovaným oddělením pro výzkum a vývoj. Byla založena v roce 1967 a je jednou z nejmodernějších a nejdynamičtějších společností, která si nyní na mezinárodním trhu buduje jméno.

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je výhradním distributorem značky ZAMBELIS LIGHTS pro Českou a Slovenskou republiku.

Endon lighting

Britská společnost ENDON LIGHTING s 75letou tradicí, která se zabývá designem a výrobou dekorativního osvětlení pro použití v domácnosti i komerčních prostorách.

Zkušený tým britských designérů s vášní navrhuje jedinečné osvětlení s cílem být Vaší první volbou.

V nabídce můžete nalézt interiérová osvětlení různých typů, včetně osvětlení koupelen, exteriérová světla i celé kolekce pro dokonalý design Vašeho životního prostoru.

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je výhradním distributorem značky ENDON LIGHTING pro Českou a Slovenskou republiku.

Matthews Fan Company

MATTHEWS FAN COMPANY je rodinná společnost sídlící ve Spojených státech amerických s tradicí od roku 1992, která se zabývá výrobou vysoce kvalitních ventilátorů s originálním designem.

V nabídce lze nalézt mnoho druhů stropních a nástěnných ventilátorů, s použitím v interiéru i exteriéru. K jejich výrobě jsou použity materiály vysoké kvality, jako je masivní dřevo či polykarbonát. Společnost se zavázala klást důraz na snížení spotřeby elektrické energie, proto jsou ventilátory vybaveny výkonnými DC motory s mimořádně tichým chodem, popřípadě LED osvětlením. Před opuštěním továrny je každý kus ručně kontrolován, aby se do Vašich domácností dostaly jen ventilátory splňující vysoké standardy.

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je výhradním distributorem značky MATTHEWS FAN COMPANY pro Českou a Slovenskou republiku.

Nova Luce

Řecká společnost NOVA LUCE navrhuje a vyrábí svítidla pro domácí a evropský trh již od roku 2007. Jejich osvětlení se vyznačuje vysokou kvalitou a atraktivním designem, který převádí každý jimi osvětlený prostor na něco atraktivního, zvláštního a osobitého.

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je výhradním distributorem společnosti NOVA LUCE pro Českou republiku.

Milagro

Společnost MILAGRO je polský výrobce svítidel a LED osvětlení. Nabízí zákazníkům moderní a inovativní řešení osvětlení pro domov, podnikání i zahradu. Jeho sortiment osvětlení zahrnuje i originální dětská svítidla.

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je výhradním distributorem společnosti MILAGRO pro Českou a Slovenskou republiku

TK Lighting

Společnost TK Lighting si Vám dovoluje představit autorskou kolekci Thomase Krywulta, který svých posledních 18 let strávil prací na polské osvětlovací technice. Kolekce TK lighting je 100% vyrobena v Polsku a úročí se v ní autorova mnohaletá praxe a vkus v oboru osvětlení. Osvětlení je vyráběné z přírodních materiálů, ručně montované. Díky tomuto přístupu dosahují svítidla nevyšší kvality. Společnost TK lighting věří, že Vás první kolekce Thomase Krywulta zaujme a bude ráda, když se seznámíte s jejich nabídkou moderních, klasických svítidel, lustrů, svícnů, stolních a podlahových lamp.

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je distributorem značky TK Lighting pro Českou a Slovenskou republiku.

Fantasia ceiling fans

Anglická společnost FANTASIA CEILING FANS je na trhu s osvětlením již od roku 1985. Za dobu své existence si vytvořila vynikající pověst pro kvalitu a servis svých produktů. Jednoznačně zaujme svými limitovanými edicemi ventilátorů s osvětlením i bez osvětlení a ventilátory se zimním i letním provozem.

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je výhradním distributorem společnosti FANTASIA CEILING FANS pro Českou a Slovenskou republiku.

Favourite

Tým odborníků společnosti FAVOURITE má 20 let zkušeností s výrobou luxusního osvětlení s neotřelým designem, ovlivněným rusko-německými kořeny této společnosti

Vybrat si můžete z kolekcí křišťálových lustrů i designových svítidel, které poslouží jako dokonalý nástroj k odlišení moderních interiérů.

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je výhradním distributorem značky FAVOURITE pro Českou a Slovenskou republiku.

Interiors 1900

Společnost INTERIORS 1900 založena roku 1983 v Británii, se zabývá návrhem a prodejem luxusního interiérového osvětlení nejvyšší kvality.

Kolekce Tiffany ve stylu secese a Art Deca je dílem Luise Comfort Tiffanyho, syna slavného klenotníka. Každý kus je výsledkem pečlivé ruční výroby – od výkresu po jedinečný hotový výrobek.

Porcelánová kolekce Kutani, pojmenovaná podle japonské vesnice, je tvořena unikátními ručně malovanými základnami lamp. Nyní máte možnost vlastnit kus tohoto tradičního umění se 400letou tradicí.

Kolekce Rochamp z masivní mosazi se vyznačuje velmi kvalitním ručním zpracováním doplněným o kvalitní porcelán či stínítka z hedvábí.

Snoubení návrhů z minulosti a moderních designů dalo vzniknout kolekci New Classics. Povrchy od vysoce leštěného niklu až po oxidovanou mosaz jsou doplněny o vysoce kvalitní krystaly v kompletních kolekcích stolních, podlahových, nástěnných a stropních svítidel.

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je výhradním distributorem značky INTERIORS 1900 pro Českou a Slovenskou republiku.

Alphabet

Tým řecké společnosti ALPHABET je motivován vášní ke světlům, mluví Vaším “jazykem” a má zázemí k tomu, aby vše pracovalo pro Vás. Koneckonců, Alphabet přichází s podpisem a know-how společnosti Zambelis Lights, jedné z nejdynamičtějších a nejmodernějších řeckých firem specializujících se na velkoobchod s profesionálním architektonickým a dekorativním osvětlením.

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je výhradním distributorem značky ALPHABET pro Českou a Slovenskou republiku.

Argon

Polský výrobce dekorativního osvětlení ARGON je na trhu již 10 let. Jeho sortiment zahrnuje téměř tisíc výrobků, a to jak moderních, tak klasických stylů. Při výrobě osvětlení často kombinuje materiály, jako mosaz, dřevo, sklo a ocel. Nabízí zákazníkům výběr mezi standardní žárovkou a verzí LED.

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je distributorem společnosti ARGON pro Českou a Slovenskou republiku.

Cosmolight

Produkty polské společnosti COSMOLight jsou určeny pro zákazníky, kteří vyhledávají designové osvětlení se zaměřením na detail. V nabídce naleznete celou škálu stylů, od moderních LED po klasické a vintage svítidla.

Vizí této společnosti je nejen poskytovat zákazníkům vysoce kvalitní osvětlení, ale i aplikovat principy udržitelného rozvoje ve všech aspektech podnikání.

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je výhradním distributorem společnosti COSMOLight pro Českou a Slovenskou republiku.

Beacon Lighting

Australská společnost BEACON LIGHTING je již od roku 1967 výrobcem osvětlení a ventilátorů. Na evropský trh se ventilátory dostávají pod značkou Lucci Air a Fanaway. 

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je distributorem značky BEACON LIGHTING pro Českou a Slovenskou republiku.

Saxby Lighting

Britská společnost SAXBY se již více jak 30 let zabývá návrhem a výrobou svítidel pro užití především v komerčních prostorách a exteriérech. Mezi více jak 500 produkty lze hledat reflektory, nouzová, protipožární osvětlení, ale také řešení pro nákupní či skladovací prostory.

Až 95 % osvětlení využívá nejnovější technologii LED pro vyšší svítivost a delší životnost s nižšími celkovými náklady.

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je výhradním distributorem značky SAXBY LIGHTING pro Českou a Slovenskou republiku.

Gallery Direct

Společnost GALLERY DIRECT byla v roce 1973 založena jako malý rodinný podnik, záhy se však stala předním britským výrobcem a celosvětovým distributorem nábytku, dekorací a doplňků. Postupně se společnost rozšířila o sortiment nábytku do ložnice, jídelny a obývacího pokoje.

Současné portfolio této společnosti zahrnuje kromě široké nabídky nábytku, matrací a ložního prádla také bytový textil, dekorace včetně zrcadel, obrazů, váz a fotorámečků a dalších doplňků.

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je výhradním distributorem značky GALLERY DIRECT pro Českou a Slovenskou republiku.

Leduro

Lotyšská společnost LEDURO nabízí LED zdroje – žárovky, panely a zářivky různých typů.

Výhoda technologie LED spočívá ve vysoké životnosti (až 70x další než běžná žárovka), snížení nákladů na elektřinu a snížení dopadu na zdraví a životní prostředí (absence nebezpečné rtuti).

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je výhradním distributorem značky LEDURO pro Českou a Slovenskou republiku.

Maytoni decorative lighting

Společnost MAYTONI je německý výrobce interiérových svítidel různých stylů a trendů. Svítidla Maytoni jsou všestrannou kombinací stylu, jedinečného designu a vysoké kvality.

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je distributorem značky MAYTONI DECORATIVE LIGHTING pro Českou a Slovenskou republiku.