+420 739 021 789 paxi@paxi.cz
Vyberte stránku

O nás

Paxi.CZ s.r.o.

Společnost Paxi.CZ pro Vás od roku 2008 dováží osvětlení z celého světa. Námi dodávaná svítidla a ventilátory, které dají vyniknout kráse Vašeho domova. Díky nám osvětlíte např. dětský pokoj, kanceláře, hotely, restaurace, ale i bazén na zahradě.

Naše společnost se soustředí na distribuci renomovaných světových značek.

Snažíme se našim zákazníkům nabídnout ty nejnovější trendy, ale i neotřelou klasiku. Z tohoto důvodu spolupracujeme se španělským výrobcem osvětlení FARO, který má svůj tým návrhářů a stále se snaží přivést na trh novinky, které drží krok s dnešním moderním technickým světem. Nabízíme nadčasová LED svítidla s unikátním designem od polské společnosti MILAGRO. Mezi naše hlavní dodavatele patří i španělská společnost DALBER, která se od roku 1988 zabývá výrobou dětského osvětlení. Dále spolupracujeme s řeckou společností ZAMBELIS, polskou společností TK-LIGHTINGřeckým výrobcem osvětlení NOVA LUCE a dalšími společnostmi.

Snažíme se zákazníkům poskytnout co nejkvalitnější služby, jak v oblasti B2B, tak i v oblasti B2C.

Od roku 2013 se také zabýváme distribucí značkových stropních, nástěnných, stojanových a stolních ventilátorů, které Vám zpříjemní pobyt v horkých letních dnech a zároveň mohou ušetřit náklady na vytápění v zimním období. Stropní ventilátory, které jsou dodávané s osvětlením, můžete zaměnit za klasické osvětlení Vašeho pokoje. V této oblasti spolupracujeme s britskou společností FANTASIA, která je na trhu více jak 30 let, dále s německou společností CASAFAN a australskou společností BEACON. Dále máme ventilátory od společnosti MODER FAN EU, MATTHEWS FAN COMPANY nebo HUNTER. Naše společnost je výhradním distributorem španělského výrobce ventilátorů FARO.

Sídlo naší společnosti se nachází v Blučině, která je cca 10 km od města Brna. Zde nás můžete navštívit.

V Třebíči spolupracujeme se společností DĚDEČKOVY HODINY, která se zabývá výrobou a prodejem hodin, hodinového příslušenství a bytových doplňků. Kdykoliv po telefonické domluvě je možné si prohlédnout vybrané ventilátory značky FARO, BEACON a FANTASIA.

Spolupracujeme i s dalšími designéry, kterým se snažíme pomoci plnit Vaše přání a představy o kvalitním a moderním bydlení.

Naše společnost se snaží poskytovat konkurenceschopné ceny a efektivní prodejní servis. Zkušenosti a znalost trhu ve spojení s těmi nejlepšími výrobci jsou zárukou naší kvality a Vaší spokojenosti.

Ozvěte se nám

10 + 15 =