+420 739 021 789 paxi@paxi.cz
Vyberte stránku

Značky

Faro Barcelona

Historie společnosti FARO BARCELONA sahá až do roku 1945. Disponuje širokým portfoliem produktů od dekorativních, architektonických a venkovních svítidel až po ventilátory. Návrhy osvětlení jsou originální a svým prvotřídním propracováním poskytují přidanou hodnotu jak tvůrcům, tak v prostředí, ve kterém jsou využity. Je velmi lehké designu produktů FARO podlehnout.

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je výhradním distributorem společnosti Faro Barcelona pro Českou a Slovenskou republiku.

 

Dalber

Španělská společnost DALBER, s.l. se již od roku 1988 zaměřuje svými produkty z řad osvětlení na svět dětí. Klade velký důraz na bezpečnost osvětlení, proto všechna svítidla před uvedením na trh prochází bezpečnostními testy v souladu s normami EU. Dalber doporučuje používat do svého osvětlení LED žárovky, které jsou bezpečnější, mají nižší spotřebu elektrické energie a jsou tak šetrnější k životnímu prostředí.

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je výhradním distributorem společnosti DALBER pro Českou a Slovenskou republiku.

Milagro

Společnost MILAGRO je polský výrobce svítidel a LED osvětlení. Nabízí zákazníkům moderní a inovativní řešení osvětlení pro domov, podnikání i zahradu. Jeho sortiment osvětlení zahrnuje i originální dětská svítidla.

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je výhradním distributorem společnosti MILAGRO pro Českou a Slovenskou republiku

Sulion

Společnost SULION má více než třicetiletou tradici na trhu s osvětlením. Portfolio osvětlení Sulion je velmi široké, od dekorativních, technických, venkovních svítidel až po stropní ventilátory.

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je výhradním distributorem společnosti SULION pro Českou a Slovenskou republiku.

Argon

Polský výrobce dekorativního osvětlení ARGON je na trhu již 10 let. Jeho sortiment zahrnuje téměř tisíc výrobků, a to jak moderních, tak klasických stylů. Při výrobě osvětlení často kombinuje materiály, jako mosaz, dřevo, sklo a ocel. Nabízí zákazníkům výběr mezi standardní žárovkou a verzí LED.

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je výhradním distributorem společnosti ARGON pro Českou a Slovenskou republiku.

Nova Luce

Řecká společnost NOVA LUCE navrhuje a vyrábí svítidla pro domácí a evropský trh již od roku 2007. Jejich osvětlení se vyznačuje vysokou kvalitou a atraktivním designem, který převádí každý jimi osvětlený prostor na něco atraktivního, zvláštního a osobitého.

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je výhradním distributorem společnosti NOVA LUCE pro Českou republiku.

Beacon Lighting

Australská společnost Beacon Lighting je výrobce osvětlení a ventilátorů. Na evropský trh výrobců ventilátorů se dostává pod značkou Lucci Air a Fanaway.

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je distributorem značky Beacon Lighting pro Českou a Slovenskou republiku.

Maytoni decorative lighting

Společnost MAYTONI je německý výrobce interiérových svítidel různých stylů a trendů. Svítidla Maytoni jsou všestrannou kombinací stylu, jedinečného designu a vysoké kvality.

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je výhradním distributorem značky MAYTONI DECORATIVE LIGHTING pro Českou a Slovenskou republiku.

Fantasia ceiling fans

Anglická společnost Fantasia ceiling fans je na trhu s osvětlením již od roku 1985. Za dobu své existence si vytvořila vynikající pověst pro kvalitu a servis svých produktů. Jednoznačně zaujme svými limitovanými edicemi ventilátorů s osvětlením i bez osvětlení a ventilátory se zimním i letním provozem.

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je výhradním distributorem společnosti Fantasia ceiling fans pro Českou a Slovenskou republiku.

TK Lighting

Společnost TK Lighting si Vám dovoluje představit autorskou kolekci Thomase Krywulta, který svých posledních 18 let strávil prací na polské osvětlovací technice. Kolekce TK lighting je 100% vyrobena v Polsku a úročí se v ní autorova mnohaletá praxe a vkus v oboru osvětlení. Osvětlení je vyráběné z přírodních materiálů, ručně montované. Díky tomuto přístupu dosahují svítidla nevyšší kvality. Společnost TK lighting věří, že Vás první kolekce Thomase Krywulta zaujme a bude ráda, když se seznámíte s jejich nabídkou moderních, klasických svítidel, lustrů, svícnů, stolních a podlahových lamp.

Společnost Paxi.CZ s.r.o. je distributorem značky TK Lighting pro Českou a Slovenskou republiku.